1. Domů
  2. Dokumentace
  3. IS Datainfo
  4. Základní dovednosti a principy fungování
  5. Přihlášení a úvodní obrazovka

Přihlášení a úvodní obrazovka

 

Přihlášení

Pokud Vaše firma používá uživatelské účty (to se dá nastavit v nastavení firmy) musíte se při spuštění nejprve přihlásit v přihlašovacím okně.

Pokud nezadáte správné heslo, program se sice spustí, ale nebudete v něm moct nic provádět ani zobrazovat, dokud se nepřihlásíte. Přihlašovací dialog znovu vyvoláte kliknutím na jméno uživatele ve spodní liště úvodní obrazovky.

Úvodní obrazovka

Po přihlášení se zobrazí základní úvodní obrazovka programu.

V její spodní části jsou tlačítka jednotlivých modulů. Po kliknutí na tlačítko modulu se v levé části zobrazí jeho menu. V pravé části obrazovky vidíte informaci o verzi programu a kontakt na naši podporu. Úplně spodní lišta obsahuje informace o firmě, databázi, ke které je program připojen, a jméno přihlášeného uživatele. Po kliknutí na jméno přihlášeného uživatele dojde k jeho odhlášení a pak se znovu vyvolá přihlašovací dialog, takže se můžete přihlásit za jiného uživatele.

Oblíbené položky

V horní liště úvodní obrazovky jsou Oblíbené položky. Sem si můžete z menu myší přetáhnout funkce, které používáte nejčastěji, abyste je měli vždy po ruce. Pokud potřebujete oblíbené položky vymazat nebo jinak uspořádat, klikněte na tlačítko Oblíbené → Správa oblíbených položek.